Kaip ir kada mokyti vaiką naudotis tualetu? O gal palikti viską savieigai ir vaikas išmoks pats? Beveik 2 valandų trukmės, 4 dalių video mokymai skirti tiems, kurie nori greitai rasti atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus ir sužinoti dažniausiai pasitaikančių problemų sprendimo būdus.

1-oje mokymų dalyje sužinosite, kaip suprasti, kada jau laikas mokyti vaiką naudotis tualetu? Minimos ir tos situacijos, kai tualeto įgūdžių mokymą siūloma atidėti. Šioje dalyje aptariu, kaip reikėtų pasiruošti, kokius daiktus turėti, ką rinktis: tualeto sėdynę ar puoduką?

2-oje dalyje aptarsiu tualeto įgūdžių lavinimo metodikas ir supažindinsiu su esminiais principais: kaip kalbėti, ką daryti, kaip reaguoti, ar apdovanoti, kokios yra uždraustos frazės? Paaiškinu, ką reikėtų daryti, kai mokymo(si) procesas nesiseka ir kokios dažniausios tai nulemiančios klaidos. Šioje dalyje rasite informaciją, kaip elgtis pietų miego metu ir einant į lauką.

3-oje mokymų dalyje pateikiu informaciją apie dažniausiai pasitaikančias problemas ir pasidalinu jų sprendimo būdais. Atskirai kalbu ir apie sunkumus, kai vaikui legva išmokti šlapintis, bet nepavyksta tuštintis ant puoduko ar tualeto. Išgirsite konkrečius ir aiškius patarimus, kaip galima padėti savo vaikui. Taip pat paminiu ženklus, kurie rodo, kad laikas padaryti pertrauką.

4-oje dalyje sužinosite, kaip elgtis nakties metu ir kada jau galime tikėtis "sausų" naktų. Taip pat išgirsite apie požymius, kurie rodo, kad laikas kreiptis į gydytoją.

Mokymus galite įsigyti mano contribee platformoje paspaudę čia


Pilna kurso kaina už visas 4 dalis: 29 €.

Video mokymai
Puoduko reikalai